Wirtualne biuro

Kontakt ze specjalistą:
kom:. +48 516 496 395, e-mail: m.wyslocki@s24mng.pl
Siedziba
spółki

Wirtualne biuro to usługa polegająca na użyczeniu adresu na siedzibę firmy. To doskonałe rozwiązanie dla nowo otwierających się spółek oraz firm już istniejących potrzebujących biura na przykład w mieście, w którym nie ma oddziału lub dogodniejszej lokalizacji niż adres własnej siedziby.

Sekretariat
korporacyjny

Sekretariat korporacyjny to profesjonalne biuro zarządu spółki prowadzone przez naszych specjalistów. Usługi sekretariatu korporacyjnego obejmują: kompleksową obsługę prawną, w tym: rejestrację i aktualizację danych w obowiązujących Rejestrach Handlowych czy w przypadku likwidacji spółki,

Coworking

Coworking jest doskonałą alternatywą dla wszystkich, którzy potrzebują dostępu do profesjonalnej przestrzeni biurowej przy jednoczesnym utrzymaniu minimalnych kosztów. Jest to optymalne rozwiązanie dla przedstawicieli wolnych zawodów, tzw. freelancerów oraz małych firm. Praca w biurach coworkingowych sprzyja nawiązywaniu nowych relacji i współpracy, wymianie doświadczeń, zwiększeniu efektywności pracy, a także oddzieleniu życia prywatnego od zawodowego.

Sale
konferencyjne

Do Państwa dyspozycji mamy sale konferencyjne, przystosowane do obsługi konferencji i wszelkiego rodzaju spotkań z udziałem nawet do ?? uczestników, także kameralnych spotkań biznesowych. Dokładamy wszelkich starań, by standard naszych sal konferencyjnych był jak na najwyższym poziomie i spełnił oczekiwania naszych Klientów.