Usługi finansowe

Kontakt ze specjalistą:
kom:. +48 570 956 564, e-mail: d.maszczyk@s24mng.pl

Doradztwo biznesowe

S24 świadczy usługi doradztwa w zakresie: restrukturyzacji i wprowadzania programów naprawczych; zarządzania zmianą; projektowania i wdrażania systemów controlingowych.


Corporate finance

Oferujmey Państwu szeroki pakiet usług w zakresie bieżącego zarządzania finansami przedsiębiorstwa, m.in. budżetowania, arnżacji finanowania, doradztwa w zakresie M/A czy windykacji.

Opieka Dyrektora Finansowego

Oprócz standardowych usług księgowych i kadrowo-płacowych dajemy Państwu możliwość skorzystania z opieki Dyrektora Finansowego, w ramach której będziecie mogli otrzymywać pakiet comiesięcznych sprawozdań finansowych i controlingowych, możliwość bieżących porad w zakresie prowadzenia transakcji, finansowania i windykacji.

Opieka Doradcy Podatkowego

Zachęcamy do konsultowania bardziej złożonych problemów podatkowych z naszym doradcą podatkowym – zgodnie z zasadą „lepiej zapobiegać niż leczyć”

Badania okresowe

W ramach badania okresowego nad Twoją firmą pochyli się dyrektor finansowy, doradca podatkowy i doradca w zakresie restrukturyzacji i sprawdzi kondycje twojej firmy, finansową, prawną i oraz możliwości podatkowe.